O firmie
 
Firma JARUS jest producentem systemów wewnętrznych i zewnętrznych sieci instalacyjnych oraz kolektorów słonecznych. Od początku swojej działalności za priorytetowy cel stawiamy troskę o dobro naszych Klientów. Najważniejsze atuty naszej firmy to: nowoczesny park maszynowy oraz nowe, innowacyjnetechnologie produkcyjne. To dzięki nim firma JARUS sukcesywnie zwiększa obszary swojej działalności.

Główna siedziba firmy JARUS mieści się w miejscowości Stare Olesno (woj.opolskie). Budynek ten pełni funkcję administracyjno- biurową. Znajdują się w nim dział marketingu i sprzedaży oraz sala projektowa. Ponadto, wyposażony jest w profesionalną salę konferencyjno - szkoleniową i  laboratorium.

Hala produkcyjna firmy JARUS zlokalizowana jest w Kluczborku przy ul. Powstańców Śląskich 7. Produkowane są tam rury i złączki polietylenowe systemu RUPERT.

Kolejna hala znajduje się przy ul. Byczyńskiej w Kluczborku. Jedna część tej hali przeznaczona jest do produkcji kolektorów słonecznych CONTRO, druga natomiast pełni funkcje magazynu.

Firma Jarus posiada wymagane aprobaty, certyfikaty, atesty  i dopuszczenia pozwalające na montaż instalacji na terenie Europy. Są to m.in.: Aprobata Techniczna Instytutu Techniki Budowlanej, Atest Higieniczny,Certyfikat Solar Keymark. Firma pracuje zgodnie z polityką jakości ISO 9001:2008.
Siedziba firmy
ul. Kluczborska 33
46-300 Stare Olesno
(+48) 34 350 43 13
Przedstawiciel handlowy
Józef Gil
(+48) 501 094 231
jg@jarus.tv
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dane rejestracyjne
INNOWACYJNE TECHNOLOGIE
DLA OGRZANIA CIEBIE I TWOICH BLISKICH


innowacyjne technologie
Start

Polecamy

Nasi partnerzy :
GRUPA INŻYNIERSKA
SILESIA
Do poprawnego wyświetlania treści dokumentów niezbędne jest zainstalowanie poniższego oprogramowania :
Zamów płytę CD

Na skróty